EST

Avaliku Esinemise Akadeemia on Eesti juhtivaid esinemisoskuste koolitajaid ja nõustajaid aastast 2004. Meie eesmärk on aidata igaühel saada paremaks esinejaks, veenvamaks väitlejaks, edukamaks läbirääkijaks, mõjusamaks suhtlejaks ja võimekamaks koolitajaks. 

Avaliku Esinemise Akadeemia asutaja ja tegevjuht on Ragnar Siil, pikaajalise kogemusega esinemiskoolitaja. Ragnar on Eesti meister väitluses nii individuaalselt kui võistkondlikult. Rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdi ja endise asekantslerina on Ragnaril väga lai avaliku esinemise kogemus nii konverentsidelt kui meediasuhtlusest, samuti on ta modereerinud palju rahvusvahelisi suursündmusi. Ragnar on lugenud avaliku esinemise kursusi mitmetes ülikoolides. Lisaks talle on akadeemia koolitajate hulgas mitmeid eksperte nii Eestist kui välismaalt. 

Valik läbiviidud koolitusest

NATO Küberkaitsekeskus, Eesti Energia, Kaitseministeerium, Rahandusministeerium, Kultuuriministeerium, Riigikantselei, Euroopa Komisjoni Eesti esindus, Swedbank, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, Advokaadibüroo Borenius, Advokaadibüroo GLIMSTEDT, Keskkonnaamet, Häirekeskus, Estonian Business School, Ida-Tallinna Keskhaigla, DNB Pank, Mandatum Life, Tallinna Tehnikaülikool, Viljandi Maavalitsus, Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Loomemajanduskeskus,
Startup Wise Guys